128 bit  SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi hiç riske atmadan sitemizde rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
 

Kredi Kartımı Güvenle Kullanabilir miyim?

Merkezspor.com'da, kredi kartıyla yapacağınız tüm alışverişlerinizde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojiler ve en iyi servis sunucuları kullanılır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanından her an destek alabilirsiniz! 

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar olduğunu göreceksiniz. Bu anahtar sayesinde, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinden emin olabilirsiniz. 


Merkezspor.com  kişisel bilgilerinizi, kart numaranızı ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz ve üçüncü birimlerle paylaşmaz. Zaten Merkezspor.com' dan  vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni de tam olarak budur. 

Müşterilerimizin yurtdışı banka kartlarıyla yaptıkları satışlarda dönüşüm nedeni ile tutar farklılıkları oluşabilmektedir.
 

128 bit SSL Güvenlik Sertifikası ne anlama geliyor? Benim işime yarar mı?
 

Merkezspor.com, SSL güvenlik sertifikalarından  128 bit  SSL  Güvenlik sertifikasına sahip bir online spor malzemeleri alışveriş sitesidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm internet firmaları gibi, Merkezspor.com'da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen alnının akıyla geçmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.