Satranç Eğitim Seti (satranc-egitim-seti)

Marka : Seftil
İndirim Oranı : %15 İndirim
₺2,23 'den başlayan taksitlerle

Satranç Eğitim Seti

Satranç eğitim seti ile satranç kategorisinde her gün daha da iyi bir satranç oyuncusu olacak satrancın oynanışını çözdükçe daha da çok zevk alacağınız bu oyundan her gün daha da gelişmiş olduğunuzu fark edeceksiniz. Satranç eğitim seti içerisindeki satranç taktikleri ve satranç temelleri ile çevrenizdekiler içerisinde en iyi satranç oyuncusu olabileceksiniz. 
Satranç Eğitim seti sadece merkezspor.com adresinde bulunmakta ve akıllı tahta desteği ile okullarda satranç kurslarında veya satranç kulüplerinde satranç oyunlarını en iyi şekilde öğretebileceksiniz. İçerisindeki  ders notları ile satranç hakkında bilgilere ulaşabilecek, oyun kurallarını satranç eğitim setinden en iyi şekilde öğrenebileceksiniz. Pratik bilgilerde barındıran satranç eğitim seti ile en kısa sürede en doğru kararı almanızı sağlayacak pratik bilgileri öğrenebilecek deneyimlerinizle birlikte geliştirdiğiniz bu pratik bilgileri en iyi olmak için kullana bileceksiniz.
 
Satranç uzun yıllar önce bir matematik dehası tarafından bulunmuş şahane bir oyundur. Yıllar içerisinde savaş stratejisi geliştirmek içinde kullanılan bu oyun zaman içerisinde neredeyse hiçbir kural değişimine uğramadan günümüze kadar gelmiştir. Satranç matematik ve hızlı düşünme kabiliyetini bu bakımdan oldukça geliştiren geçmişin en büyük icatları arasındadır.
Merkez Spor olarak sizlere sunduğumuz satranç eğitim setini çok uygun fiyatlarla satın alabilir böylelikle hayatınıza yeni bir kapı açabilirsiniz. Satranç eğitim seti sadece merkezspor.com adresinde ve ödeme kolaylıkları sağlanarak en kısa sürede kargo ile kapınıza ulaştırmakta.