Hentbol Eğitim Seti (hentbol-cd)

Marka : Seftil
İndirim Oranı : %15 İndirim
₺2,98 'den başlayan taksitlerle

Hentbol Eğitim Seti

       Sert bir spor olduğu için ülkemizde çok fazla oynanmayan hentbol. El ile ufak bir topun tutularak karşı kaleye atılması temeline dayanıyor lakin elbetteki tüm kuralları bu kadar değil. Hentbol her bir takım için 6'sı saha içinde, 1'i kale içinde olarak 7 oyuncu ile oynanmakta olan bir takım oyunudur.

 
Oyun 30 dakika süresi olan 2 devre olamak üzere toplam 60 dakikalık bir oyundur. İlk zamanlarda futbol sahalarında 11'er kişiden oluşan takımlar şeklinde çim saha üzerinde oynanmakta olan hentbol, 1950'lerden itibaren yaygın olarak oynana bir salon sporu haline dönüşmüştür.
Hentbol içerisinde bulunan bir çok kural bulunmaktadır o kurallar uyulmaması durumunda faul yapılmış olur ve bu faule ceza atışı ile hakem oyunu eşitler. Merkez Spor olarak bu spor dalını sizlere 2 dvd olarak sunuyoruz çünkü hentbol görüldüğü kadar basit bir oyun değildir. Profesyonel yetenekler ve çalışma ile azim isteyen bu oyunu sizlere en iyi şekilde öğretmek için hentbol eğitim setini sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.
 
Hentbol eğitim seti sizlere en iyi hentbol taktiklerini hentbol oynayabilmeniz için en iyi oyun hareketlerini ve bu hareketleri en doğru şekilde yapmanızı sağlayarak çevrenizdeki hentbol oyuncularla aranızda olan farkı açmanıza yardımcı olacaktır. Hentbol eğitim setini hemen merkezspor.com adresinden çok uygun fiyatlarla satın alın sizde kazanın.