Hakemin Soru Bankası (CLB-03)

Marka : Seftil
İndirim Oranı : %20 İndirim
₺3,50 'den başlayan taksitlerle

Hakemin Soru Bankası

Hakemlerin kendini geliştirmesi için çıkarılan ilk soru ve cevaplar ile hakemlerin bilgisini genişletmeyi amaçlayan kitap olan hakemin soru bankası kitabı siz hakemlerin kendinizi geliştirmeniz için piyasaya sürülmüş ve internette satışa sunulan ilk kitap niteliği taşımaktadır. Celalettin Lütfi Bektaş hocanın yazmış olduğu hakemin soru bankası kitabı sizler için hakemlik hakkındaki sorularınızın cevapları bulmanızı sağlayacaktır. İçerisinde birçok özgün soru barındıran hakemin soru bankası kitabı sorularından örnek verecek olursak;

 

Eğer bir hücum oyuncusu top kaleye girerken kale direkleri arasında ve kale ağları içinde sabit olarak durursa hakemin kararı ne olur ?
A)Gol B)Ofsayt C)Hakem Atışı D)Rakip Takım Lehine ESV

Sorunun Cevabı : A

 

İçerisinde bolca Doğru, Yanlış yöntemleri ile sorulan sorular ile her geçen gün hakemlik ve futbol hakkındaki bilgileriniz daha da artacak siz bile kendinizdeki gelişmeye şaşıracaksınız. İçerisindeki doğru yanlış yöntemiyle sorulan sorulardan örnek verecek olursak;

 

Aşağıdaki soru doğru ise D Yanlış ise Y Yazınız.

( ) Eğer bir oyuncu serbest vuruşu doğru şekilde kullanırken, dikkatsiz veya kontrolsüz bir şekilde olmadan veya aşırı kuvvet kullanmadan, topla ikinci defa oynamak için kasti olarak topu bir rakibine çarptırırsa hakem oyunu devam ettirmelidir.

 

Bu ve bunun gibi birçok soru barındıran Hakemin Soru Bankası kitabını satın aldığınızda hakemlik sınavına kendinizi en iyi şekilde hazırlayabilir ve Herkes için futbol hakemliği (HİF), İl ve KLS gibi hakemlik sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olacak.