İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 


Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir ve ürününüzü faturanın arkasında
bulunan iade bölümünü doldurarak Yurtiçi yada PTT Kargo ile merkezspor.com ödemeli geri gönderebilirsiniz.
 

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz gerçekleştiğinde
size bir bilgi e-postası gönderiliyor. 
 

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, (faturanın arka kısmında yer alan 'iade bölümü' mutlaka doldurulmalıdır, aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır)paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, paketin açılmamış haliyle, sipariş numarası ve merkezspor.com' in doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İADE FATURASI'kesilmediği takdirde tamamlayamıyoruz. 
 

Ürün, ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

Sağlık ve hijyenik durumlar sebebiyle, iç giyim ürünlerinin iade veya değişimi yapılacak ise KESİNLİKLE kısa süre bile olsa KULLANILMAMIŞ OLMASI gerekir. Giyim ürünleri gibi alt giyim parçaları içeren takımlar ve KİŞİYE ÖZEL OLARAK ÜRETİLEN ürünler değiştirilmez, iade alınmaz. 
 

Ürünün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. 
 

Her türlü ürünlerin ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir. 
 

İadeniz elimize ulaştıktan sonra

İade kargonuz merkezspor.com' e ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca indirim kuponu ile satın alınmış ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.